Wij staan voor Ons Vinkel

Contractverlenging Ramon van Rixtel bij EVVC

4 december 2023
Ramon van Rixtel heeft zijn verbintenis als hoofdtrainer van EVVC met een jaar verlengd, en zal dus ook in het seizoen 2024-2025 aan onze club verbonden blijven.

Contractverlenging Ramon van Rixtel bij EVVC

De trainer uit Rosmalen is bezig aan zijn tweede seizoen als trainer van EVVC 1, terwijl hij in een eerdere periode al verantwoordelijk was voor het tweede elftal van onze club. Contractverlenging kon natuurlijk niet uitblijven na de mooie prestaties van de afgelopen tijd. Het eerste seizoen van Ramon werd eerder dit jaar nog afgesloten met promotievoetbal, en dit seizoen heeft EVVC 1 opnieuw nacompetitie veiliggesteld na het behalen van de eerste periodetitel. Als trotse koploper van de derde klasse C beleeft EVVC goede tijden.


Naast zijn rol als hoofdtrainer van EVVC 1 is Ramon erg betrokken bij de volledige herenselectie en de club als geheel. Ook EVVC 2 en EVVC 3 zijn momenteel koploper in hun competities, dus succes alom voor de Vinkelse selectie.


EVVC kijkt uit naar de verdere samenwerking en wenst Ramon veel succes!


Deel dit bericht:


Terug