Wij staan voor Ons Vinkel

In Memoriam Harrie van den Hurk

4 november 2018
Gisteren bereikte ons het droevige bericht dat op vrijdag 2 november Harrie van den Hurk (77) is overleden.

In Memoriam Harrie van den Hurk

Harrie was al 57 jaar lid van onze voetbalvereniging. 


Hij heeft als speler een kleine 25 jaar deel uitgemaakt van de herenselectie, lange tijd was hij aanvoerder en laatste man van het eerste elftal. Harrie was op het veld een echte rots in de branding en een kopsterke speler. Dit leverde hem een welverdiende plek op in het EVVC Elftal van de Eeuw.


Na zijn actieve carriere als voetballer heeft hij binnen onze vereniging nog diverse bestuursfuncties bekleed, waaronder ook bijna 20 jaar het penningmeesterschap.


Na zijn bestuursperiode bij EVVC heeft Harrie ruim 15 jaar als kassamedewerker de entree geïnd bij alle thuiswedstrijden van ons eerste elftal. Wij kijken dan ook met warme gevoelens terug op zijn afscheid als kassamedewerker in mei 2016. Dit was voor EVVC een mooi moment om hem in de bloemetjes te zetten, waarbij hij verrast werd door de aanwezigheid van zijn hele familie.


Harrie, bedankt voor alles wat je voor onze club hebt betekend.

Wij wensen Fien, je kinderen, hun partners en je kleinkinderen veel sterkte om dit zware verlies te kunnen dragen.


Deel dit bericht:


Terug